Kategorie

Wózek ręczny JAZZ 30

Producent: Vermeiren
Dostępność:
Dostępne Dostępne

JAZZ 30 - Wózek zrobiony jest z aluminium i chromo-molibdenu. Jak większość naszych wózków jest konstrukcją modułową, przez co pacjent może w trakcie używania wózka adoptować wiele opcji i w ten sposób dopasować wózek do swoich indywidualnych potrzeb. 

Wózek waży 18,16 kg , jest to 9 kg. mniej niż standardowy wózek tego typu. Konstrukcja została zaprojektowana tak aby gwarantowała maksymalną wytrzymałość. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybkozłączki , ściągane podnóżki  i wyciągane, odchylane za oparcie podłokietniki. A wszystko po to aby po złożeniu zajmował jak najmniej miejsca i można go było przewozić na tylnym siedzeniu auta. Tapicerka wykonana z nylonu dodatkowo wzmacnia cały wózek.

Podana cena obejmuje wózek w wersji standardowej.

Każdy wózek jest indywidualnie dopasowywany do klienta.

 

Zapewniamy fachową i profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie doboru sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań osobom, które uległy różnego rodzaju wypadkom.

Kupując u nas, Wspierasz podopiecznych FUNDACJI BALIAN SPORT (fundacja jest organizacją pożytku publicznego, Przekaż Swój 1% podatku, KRS 0000069890)
Z nami nie ma ograniczeń.